PROMOCJA ZAKOŃCZYŁA SIĘ Z DNIEM 01.06.2019.

Poniedziałek

Już nie taki straszny

Nie lubię poniedziałków! Każdemu zdarzyło się przynajmniej raz tak powiedzieć. Postaramy się coś na to zaradzić i poprawić Wam początek tygodnia. Tego dnia przygotowaliśmy dla was 50% bonusu od depozytu do aż 200 PLN!

Graj!

Wtorek

PODWYŻSZAMY WYGRANE!

Niby daleko do weekendu i do kolejnych ligowych emocji, ale dzięki promocji 12% do wygranej warto obstawić kupony wcześniej. Nie zapominajmy również o europejskich pucharach, których z taką promocją nie można przegapić. Promocja obowiązuje w godzinach 15:00-21:00.

Graj!

Środa

Wirtualne Sporty – Realne Emocje!

Do trzech razy sztuka – znacie to przysłowie? Idealnie pasuje do naszej środowej promocji na Sporty Wirtualne. Za trzy pierwsze przegrane zakłady za kwotę 20 złotych zwracamy ci stawkę w formie bonusu!

Graj!

Czwartek

Tłusty czwartek – z forBET co tydzień!

Tłusty czwartek to dzień w którym możesz sobie pozwolić na więcej. W forBET taki dzień będzie co tydzień! Zagraj zakład ze stawką 100 złotych lub więcej, a bez względu na jego rozliczenie otrzymasz od nas 25 złotych zwrotu na konto w formie bonusu. Promocja palce lizać!

Graj!

Piątek

Piątek, piąteczek, piątunio

Wreszcie kolejny weekend i kolejna okazja do ogrania bukmachera. Już od godziny 6:00 do godziny 12:00 wygrane na każdym kuponie możecie podwyższyć aż o 12%!

Graj!

Sobota-niedziela

MĘSKIE GRANIE

Najwyższe kursy na piłkarską Ekstraklasę! Typowanie wyników naszej rodzimej Bundesligi to sport tylko dla najtwardszych graczy. Każda kolejka przynosi nam niespodzianki a faworyta ciężko wskazać. Dlatego tych co decydują się postawić będziemy nagradzać najwyższymi wygranymi na rynku!

Graj!